Рада перенесла початок роботи. БЮТ скликає позачергове засідання

БЮТ пропонує 4 вересня провести позачергове засідання Верховної ради з питань повноважень органів місцевої влади.

У Верховній раді завтра відбудеться відкриття п’ятої сесії, але до 4 вересня депутати працюватимуть у комітетах і фракціях. Про це сьогодні під час погоджувальної ради повідомив спікер ВР Володимир Литвин.

Він нагадав, що відповідний розклад роботи передбачений затвердженим календарним планом.

За словами Литвина, після відкриття п’ятої сесії парламент спробує затвердити порядок денний сесії, до проекту якого внесено уже 400 підготовлених проектів законів і 841 ще потрібно підготувати.

Крім того, планується завтра внести уточнення у ті закони, які були раніше ухвалені, але потребують уточнення. Зокрема, за словами Литвина, таких законів налічується 6.

Голова ВР також звернувся з проханням до комітетів парламенту пришвидшити розгляд законопроектів, які були заветовані президентом України. Литвин нагадав, що всього таких документів 16.

При цьому фракція БЮТ запропонувала 4 вересня провести позачергове засідання Верховної ради з питань повноважень органів місцевої влади. Як заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, у парламенті з цього питання вже зареєстровано 41 законопроект.

Як сказав Кириленко, на сьогодні уже всім зрозуміло, що органи місцевого самоврядування повинні мати більше повноважень. "У зв’язку з цим ми пропонуємо провести у п’ятницю позачергове засідання, щоб розглянути виключно питання місцевого самоврядування", - сказав лідер фракції БЮТ.

Він зауважив, що необхідну кількість підписів депутатів для проведення позачергового засідання уже сьогодні буде передано керівництву парламенту.

Читайте також:

Янукович вимагає від завтра збільшити зарплати вдвічі

Верховна рада закриється одразу після відкриття

Литвин хоче загнати депутатів у шахту "провітрити мізки"

Київським школярам роздають щоденники з портретом Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: