Рада перенесла призначення міністрів на кілька тижнів

У п'ятницю Україна може отримати тільки одного міністра - ВР голосуватиме по кандидатурі Петра Порошенка на посаду глави МЗС.

Верховна рада вирішила перенести розгляд питання про звільнення і призначення міністрів в уряді на наступний пленарний тиждень.

Про це на засіданні ВР заявив спікер Володимир Литвин. За його словами, у п'ятницю Рада може розглянути лише одне кадрове питання - про призначення Петра Порошенка міністром закордонних справ.

З проханням невідкладно розглянути кандидатуру на посаду глави МЗС до депутатів звернувся президент Віктор Ющенко. Він мотивував своє прохання тим, що за відсутності міністра закордонних справ в Україні не підписується низка важливих документів.

Нагадаємо, ВР збиралася розглянути кадрові питання ще у четвер, 8 жовтня, але не дійшла до нього через обговорення проекту держбюджету на 2009 рік.

Крім Порошенка, Рада має розглянути кандидатури Михайла Згуровського і Юрія Любоненка на посади віце-прем'єрів, Федора Ярошенка - на посаду міністра фінансів, Таріела Васадзе - на посаду міністра транспорту і зв'язку та інші.

Крім того, ВР повинна була розглянути питання про звільнення міністрів внутрішніх справ Юрія Луценка, освіти і науки Івана Вакарчука, культури та туризму Василя Вовкуна, юстиції Миколи Оніщука та промислової політики Володимира Новицького.

Читайте також:

БЮТ вимагає в заблокованої Ради негайно призначити нових міністрів

Ющенко вніс кандидатуру Порошенка на посаду міністра закордонних справ

Регіонали вимагають відставки чотирьох міністрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: