Рада перепише Податковий кодекс вже сьогодні

На вечірньому засіданні депутати розпочнуть розгляд запропонованих президентом поправок до Податкового кодексу.

Верховна рада на вечірньому засіданні 2 грудня планує розглянути пропозиції президента Віктора Януковича до Податкового кодексу. У Партії регіонів готуються вже сьогодні ухвалити доопрацьований документ.

Під час обідньої перерви комітет Верховної ради з питань митної та податкової політики розпочне розгляд пропозиції глави держави до документа. Як повідомило джерело в комітеті, будуть прийняті рішення щодо розгляду кожної пропозиції, а також щодо розгляду Податкового кодексу в цілому.

За словами джерел у парламенті, зранку у сесійній залі було оголошено про загальний збір депутатів провладних фракцій та позафракційних на 16:00.

"Депутат від Партії регіонів, який відповідає за збір карток для голосування, попередив про необхідність перевірити наявність усіх карток", - зазначило джерело.

Водночас лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив, що на даний момент Податковий кодекс готується президентом для подачі у Верховну Раду.

"Якщо сьогодні документ буде розглянутий (профільним комітетом), то у нас буде можливість або сьогодні о 16:00, або, принаймні завтра вранці, розглянути пропозиції президента та проголосувати за них", - зазначив він.

Як відомо, 30 листопада президент Віктор Янукович наклав часткове вето на Податковий кодекс. Як пояснив президент, його не задовольнило, що в урядовому проекті кодексу суттєво обмежені права підприємців та непомірно посилена роль податкової адміністрації.

У Партії регіонів обіцяють якнайскоріше ухвалити доопрацьований документ, оскільки на його основі має бути написано держбюджет на 2011 рік.

Читайте усю хроніку "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу

Читайте також:

На Майдані в Києві зібралися вже 15 тисяч протестуючих

Майдан вимагає переписати ще один скандальний кодекс

Азаров поскаржився, що його Податковий кодекс "замазали чорною фарбою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: