Рада перевірить матеріальний стан голови Окружного суду Києва

Комітет ВР створив робочу групу для перевірки матеріального стану судді Бачуна.

Комітет Верховної ради з питань правосуддя ухвалив рішення про створення робочої групи, яка займеться перевіркою даних про "матеріально-майновий стан" голови окружного адміністративного суду (ОАС) Києва Олега Бачуна.

З такою ініціативою виступили народні депутати фракції БЮТ Андрій Портнов, Валерій Писаренко і Святослав Олійник. Окрім них, до складу робочої групи війшли народні депутати Юрій Бут ("Наша Україна-Народна самооборона") і Вадим Колесніченко (Партія регіонів).

На засіданні комітету Портнов привів декілька прикладів, підтверджуючих, що витрати пана Бачуна не відповідають його доходам. Зокрема, депутат розповів про чартерні перельоти глави ОАС Києва, будівництво особняка в селищі Буча, недешевих мобільних телефонах і відвідинні дорогих ресторанів. "Рішення ми сьогодні не приймали: я наполіг, що потрібно ще послухати Бачуна, оскільки одну сторону (депутатів БЮТ) ми вислухали, а другу - ні", - повідомив глава комітету Сергій Ківалов (Партія регіонів). За його словами, Бачун був запрошений і на вчорашнє засідання комітету, проте він подзвонив і повідомив, що не зможе в ньому брати участь.

Нагадаємо, перевірку порушень законодавства, нібито допущених Бачуном при ухваленні судових рішень, вже проводить Вища рада юстиції, зокрема член ради Віктор Медведчук.

Претензії на адресу Бачуна з боку БЮТ пов'язані з недавніми вирішеннями ОАС Києва, в результаті яких зірвалася приватизація Одеського припортового заводу.

Бачун назвав неправдивою поширену в ЗМІ та деякими народними депутатами інформацію щодо джерел його доходів.

За його словами, протягом останніх тижнів триває "активна інформаційна кампанія", спрямована на його дискредитацію.

Читайте також:

Суддя Окружного суду Києва заробив собі на літак

У квартиру до судді, що приймав рішення проти Ющенка, проникли невідомі

Ще один суд заборонив приватизувати ОПЗ

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: