Рада підтримала будівельну реформу Тігіпка

Будівельниики сподіваються, що завдяки реформі зможуть швидше залучати інвестиції, щоб будувати більше і за доступними цінами.

Верховна рада 246 голосами прийняла за основу проект закону "Про регулювання містобудівної діяльності (щодо скорочення дозвільних процедур у будівництві)".

Цей законопроект підготовлений робочою групою під керівництвом віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка, спільно з Мінрегіонбудом, фахівцями ринку, провідними міжнародними і українськими організаціями, а також Українською будівельною асоціацією (УБА).

Будівельники позитивно відреагували на це рішення парламенту. "Будівельники дуже задоволені, що цей законопроект був підтриманий парламентом у першому читанні. До нас продовжують надходити пропозиції і рекомендації щодо поліпшення цього законопроекту, і УБА планує найближчим часом на робочих групах у парламентському профільному комітеті допрацювати законопроект з урахуванням пропозицій представників ринку і парламентарів", - заявив глава УБА Лев Парцхаладзе.

"З ухваленням цього закону ми зможемо швидше залучати інвестиції, щоб будувати більше і за дуже доступними цінами для українців. Ми дуже вдячні віце-прем'єрові Сергію Тігіпку і УБА за ініціацію і розробку такого потрібного галузі документу", - згоден девелопер Сергій Кафтя.

На думку заступника глави комітету ВР з питань будівництва Ігоря Лисова, цей закон вкрай важливий для майбутнього галузі. "Це дуже важливий законопроект. Сьогоднішні терміни будівництва, збору і затвердження документації не дають галузі розвиватися. З прийняттям нових підходів і цього закону галузь почне швидко розвиватися", - зазначив Лисов.

Найближчим часом УБА спільно з робочою групою віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка, профільного комітету парламенту і фахівцями ринку проведуть додаткові консультації зі збору пропозицій для вдосконалення цього законопроекту, для того, щоб усі істотні зауваження і пропозиції були внесені в законопроект до другого читання і ухвалення цього закону.

Нагадаємо, за оцінками Сергія Тігіпка після спрощення будівельних процедур собівартість житла може знизитися на 20-30%. Він також заявив про намір довести до кінця будівельну та інші початі ним реформи в економіці.

Читайте також:

Найскладніші реформи перемістилися в соціальний блок - Сергій Тігіпко

Чиновники, які порушують права підприємців, будуть автоматично звільнятися, - Сергій Тігіпко

Сергій Тігіпко: треба зламати опір бюрократії реформам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: