Рада підтримала угоди про авіасполучення з низкою країн Євросоюзу

Вони дозволять полегшити перевезення між країнами.

Верховна Рада ратифікувала угоди про авіаційне сполучення з Грецією та Кіпром, повітряне перевезення з Польщею та міжнародні комбіновані перевезення із Угорщиною.

Про це повідомляє УНІАН.

Договори з Грецією та Кіпром ухвалені й підписані в рамках участі України у Чиказькій конвенції про міжнародну цивільну авіацію. 

Представляючи документи напередодні, заступник міністра інфраструктури Дмитро Роменський підкреслив, що вони були підписані ще в 2013 і 2011 році відповідно, однак їхня повноцінна реалізація була неможливою у зв'язку з невиконанням внутрішніх державних процедур. 

Представники Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції підкреслювали, що подібні двосторонні угоди стануть ще одним кроком на шляху побудови єдиного повітряного простору ЄС і розширять як можливості українських перевізників, так і можливості європейських перевізників на українському авіаринку. 

Щодо угоди з Польщею Роменський вказав, що її ратифікація сприятиме подальшому розвитку співпраці України і Польщі в галузі авіаційного транспорту, налагодженню ділових зв'язків, подальшому розширенню географії польотів українських авіакомпаній.

Водночас відповідно до угоди із Угорщиною перевезення вантажів автомобільним транспортом від кордону з цією країною до терміналів для комбінованих перевезень, що визначені компетентними органами країн і розташовуються на повітряній відстані не більше 60 км від спільного кордону держав, здійснюватиметься на пільгових умовах. Так, комбіновані перевезення стануть можливими в обидва боки без необхідності отримувати дозвіл на перевезення автошляхами, а також на території України - без сплати дорожніх зборів, а на території Угорщини - без сплати податку на автотранспортні засоби.

Раніше повідомлялося, що в липні 2016-го може відбутися підписання угоди про спільний авіаційний простір ("відкрите небо") між Україною та Євросоюзом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: