Рада підтримала урядову програму розвитку України на 2010 рік

Програма економічного і соціального розвитку на 2010 рік передбає оздоровлення державних фінансів.

Верховна рада 15 квітня у першому читанні прийняла розроблену урядом державну програму економічного і соціального розвитку на 2010 рік.

За відповідне рішення проголосували 242 народних депутати, зокрема, 171 від Партії регіонів, 10 – БЮТ, 13 – НУ-НС, 25 – Компартія, 19 – Блок Литвина та 4 позафракційні депутати. Також Рада ухвалила рішення підготувати програму до другого читання за скороченою процедурою.

У парламенті програму представив віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв.

Програма економічного і соціального розвитку на 2010 рік передбає оздоровлення державних фінансів. Цільовими індикаторами є зменшення дефіциту бюджету з 14%, які були в минулому році, до 6% від ВВП.

Згідно з програмою, в 2010 році очікується зростання реального ВВП на 3,7%, номінальний ВВП, згідно з прогнозами, складе 1 трлн 83,1 млрд грн, зростання промислового виробництва прогнозується на рівні 5,3% порівняно з 2009 року.

Крім того, рівень інфляції в 2010 році в середньому до попереднього року прогнозується на рівні 12,2%, грудень до грудня попереднього року - 13,1%.

Також передбачено покращення фінансової стійкості паливно-енергетичного комплексу. Передбачена, зокрема, відмова від бюджетних дотацій НАК "Нафтогаз України", оптимізація фіскального навантаження, зменшення дефіциту пенсійного фонду.

Читайте також:

Уряд скоротить дефіцит бюджету-2010 до 6% і скасує дотації "Нафтогазу"

Кабмін обіцяє новий бюджет до 1 травня

Уряд Азарова пообіцяв не повертати "РосУкрЕнерго" на ринок

ВідеоРада підтримала урядову програму розвитку України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: