Рада подолала вето на закон про імпічмент Ющенку

391 депутат остаточно спростив процедуру винесення недовіри главі держави.

Верховна рада подолала вето Віктора Ющенка на закон про тимчасові слідчі комісії, який спрощує процедуру винесення імпічменту президенту.

Таке рішення підтримав 391 народний депутат.

За подолання вето глави держави проголосували 174 представники Партії регіонів, 151 депутат від БЮТ, 20 - від "Нашої України - Народної самооборони", 27 - від Компартії та 19 - від Блоку Литвина.

Перед цим голова ВР Володимир Литвин поставив на голосування 19 пропозицій Ющенка до цього законопроекту, однак всі вони були відхилені.

Нагадаємо, 15 січня парламент ухвалив закон про тимчасові слідчі комісії, спрямований на спрощення процедури винесення імпічменту президенту. В першому читанні документ був ухвалений ще 26 грудня минулого року.

Закон визначає процедуру створення спеціальної тимчасової слідчої комісії - колегіального тимчасового органу. Він утворюється у складі депутатів ВР, спеціального прокурора і спеціальних слідчих. Завданням такої комісії є розслідування обставин щодо здійснення президентом державної зради або інших злочинів, викладених в підписаному більшістю депутатів від конституційного складу парламенту поданні про усунення глави держави з посади в порядку імпічменту.

Це подання відтепер є достатньою підставою для ініціювання імпічменту глави держави.

Ющенко 7 лютого ветував закон про тимчасові слідчі комісії. Президент повернув документ до Верховної ради зі своїми пропозиціями.

Читайте також:

Депутати подолали вето Ющенка на закон про "Артек"

БЮТ закликає Ющенка вчинити "акт доброї волі" і піти у відставку

Ющенко повернув до ВР скандальний закон про слідчі комісії

Імпічменту не буде - Литвин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: