Рада подолала вето Ющенка на фінансування Євро-2012

Віктор Ющенко готовий оскаржити таке рішення Верховної ради у Конституційному суді.

Верховна рада 21 серпня на позачерговій сесії подолала вето президента Віктора Ющенка на закон, який зобов'язав Нацбанк перерахувати 9,8 млрд гривень на підготовку об'єктів до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

За дане рішення проголосували 384 народних депутати з 409 зареєстрованих у сесійній залі, зокрема 166 від Партії регіонів, 152 - БЮТ, 27 - КПУ, 20 - НУ-НС, 19 - Блок Литвина.

Пропозиція глави держави відхилити цей закон не була підтримана парламентарями.

Як відомо, подолання цих вето перебувало під загрозою. Партія регіонів попросила перенести розгляд питання про гроші на Євро-2012 на 1 вересня. У свою чергу представники фракції БЮТ наполягали на його негайному подоланні.

В той же час, Віктор Ющенко готовий оскаржити таке рішення Верховної ради у Конституційному суді.

Нагадаємо, 1 липня Рада зобов'язала Нацбанк перерахувати 9,8 млрд гривень у держбюджет на підготовку об'єктів до проведення чемпіонату Європи.

Президент 3 серпня ветував зміни в закон про державний бюджет, згідно з яким Нацбанк України мав профінансувати підготовку будівництва об’єктів до Євро-2012 на 9,8 млрд грн.

Натомість Ющенко пропонував розробити схему, яка б забезпечила фінансування підготовки до Євро-2012 із залученням українських комерційних банків, які на сьогодні мають вільну ліквідність.

Читайте також:

БЮТ і ПР домовилися про гроші та готові подолати вето Ющенка

Партія регіонів та БЮТ пересварились через гроші на Євро-2012

Ющенко відмовився обирати президента за новими правилами

Тимошенко зібрала уряд, щоб розібратися з грошима на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: