Рада подолала вето Ющенка на заборону грального бізнесу

Всі аргументи і поправки президента щодо цього питання були визнані несуттєвими.

Депутати подолали вето президента на закон про заборону грального бізнесу в Україні. За це проголосували 390 депутатів.

Перед повторним розглядом представник Віктора Ющенка у ВР, заступник глави Секретаріату президента Ігор Попов запропонував депутатам поправки президента до цього закону, втім, вони не були враховані.

Нагадаємо, 15 травня Верховна рада ухвалила закон про заборону грального бізнесу. Законом забороняється не тільки гральний бізнес, але й участь в азартних іграх, які передбачають грошовий прибуток для організаторів.

4 червня Ющенко ветував цей закон і запропонував парламенту доопрацювати його з метою реальної заборони цієї діяльності на певний період часу до її жорсткого законодавчого врегулювання.

8 червня, закінчився термін дії розпорядження Кабінету міністрів, за яким Міністерство фінансів припинило дію ліцензій усіх гральних закладів в Україні через пожежу в одному із залів гральних автоматів у Дніпропетровську.

За підрахунками експертів, через заборону діяльності грального бізнесу в Україні роботу втратять близько 200 тисяч людей.

Проте заборона грального бізнесу є тимчасовою і діє до того часу, доки уряд не визначить спеціальні гральні зони в Україні. Серед таких називалася навіть Чорнобильська спецзона.

Читайте також:

Зали гральних автоматів знову стали легальними і працюють

Гральний бізнес перенесуть у Чорнобильську зону

Президент ветував закон про заборону грального бізнесу в Україні

Гральні заклади пішли у підпілля і працюють вночі

ВідеоУ ВР подолали вето Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: