Рада подумає, чи піднімати пенсійний вік жінкам

8 вересня парламент розгляне законопроект про мораторій на підвищення пенсійного віку для жінок до 2020 року.

Верховна рада 8 вересня розгляне законопроект, яким пропонується ввести мораторій на підвищення пенсійного віку для жінок до 2020 року.

Рада також розгляне проект закону про надання податкових канікул до 2017 року тим, хто працює в сфері виробництва аграрної продукції і надання побутових послуг фізичним особам-підприємцям, які не використовують найману працю.

Крім цього, парламент прийме рішення щодо законопроекту про заборону Кабміну використовувати бюджетні кошти і кошти, надані міжнародними фінансовими організаціями, для погашення боргів перед компанією "РосУкрЕнерго" (Швейцарія).

На порядку денному також зміни до деяких законів щодо інформування населення про вміст у продуктах харчування генетично модифікованих організмів (№6251), дозволу фізичним і юридичним особам розривати договори на купівлю житла з забудовниками (№4426).

Відповідно до сформованої у Раді традиції, порядок денний середи формується за пропозиціями опозиції.

Нагадаємо, Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років для отримання кредиту stand by на суму 15,15 млрд. доларів протягом 2,5 років.

Відповідно до цьогомом зобов'язання, збільшення пенсійного віку для жінок здійснюватиметься на 6 місяців щороку, починаючи з 2010 року.

Українська влада також зобов'язалися до кінця вересня розробити і внести на розгляд парламенту законопроект, що передбачає і збільшення мінімального строку пенсійного страхування з 5 до 15 років.

Передбачається, що такі заходи сприятимуть зменшенню видатків Пенсійного фонду на 6,2 млрд. гривень і дефіциту - на 2 млрд. гривень 2011 року.

Читайте також:

Янукович пообіцяв українцям європейські пенсії

Експерти розкритикували збільшення пенсійного віку для жінок

Українців змусять працювати на 10 років більше

В Раду внесено законопроект про заборону на підвищення пенсійного віку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: