Рада позачергово збереться для відставки Луценка

На позачерговій сесії депутати розглянуть зміни до закону про вибори президента та спробують звільнити Луценка.

Позачергова сесія Верховної ради України шостого скликання відбудеться у четвер, 28 січня 2010 року.

В парламенті зареєстрована ініціатива 164 народних депутатів України, яка співвідноситься з вимогами частини другої статті 83 Конституції України, щодо скликання позачергової сесії Верховної ради України.

У зв'язку з цим голова Верховної ради України Володимир Литвин повідомляє, що позачергова сесія Верховної ради України шостого скликання відбудеться у четвер, 28 січня 2010 року, о 10:00.

Відповідно до розпорядження голови ВР про скликання позачергової сесії 28 січня, до розгляду за пропозиціями 164 народних депутатів включено такі питання:

1) про дотримання Конституції і законів України керівництвом Міністерства внутрішніх справ України під час проведення виборів президента України у 2010 році;

2) про внесення змін до Закону України "Про вибори президента України".

Нагадаємо, 25 січня у Раді було зареєстровано постанову про відставку Луценка. Партія регіонів звинуватила його у втручанні в процес виборів і зажадала негайно звільнити чільника МВС з посади.

Коментуючи питання, чи знайдеться в парламенті достатня кількість голосів для звільнення Луценка, спікер Олександр  Лавринович висловив упевненість, що більшість депутатів вже переконалися у несумісності поведінки Луценка з посадою міністра.

Читайте також:

Партія регіонів відкликає депутатів з канікул для звільнення Луценка

У Раді зареєстровано постанову про відставку Луценка

Янукович: Тимошенко спробує радикально зірвати вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: