Рада прийняла антикризовий закон

Верховна рада у другому читанні і в цілому прийняла президентський варіант закону про боротьбу зі світовою фінансовою кризою.

За це рішення проголосували 243 народних депутатів з 440 присутніх у сесійному залі: від Партії регіонів - 0, від Блоку Юлії Тимошенко - 154, від "Нашої України-Народної самооборони" - 69, від Комуністичної партії - 0, від Блоку Литвина - 20.

Прийняття цього закону було останньою перешкодою перед одержанням Україною кредиту від Міжнародного валютного фонду розміром у 16,5 млрд. гривень.

Нагадаємо, після довгих суперечок та блокувань трибуни, депутати все ж не прийняли поправку щодо фінансування дострокових виборів.

Голова ВР Арсеній Яценюк переконаний, що питання довкола дострокових парламентських виборів буде знову підійматись на наступних пленарних тижнях. Він нагадав, що наступний пленарний тиждень буде через один календарний тиждень.

"Я думаю, що це питання звичайно не зніметься з порядку денного так легко, але я ставив це питання чесно 5 разів на голосування", - сказав він.

Яценюк відзначив, що якщо це питання виникне знову на порядку денному, то "будемо дискутувати з цього приводу".
"Щойно ви побачили, що дискусійну поправку вдалось поставити після складних перемовин, щоб розблокували трибуну, трибуну все ж таки розблокували і вона не набрала достатньої кількості голосів", - сказав він.

Сьогоднішнє рішення парламенту щодо ухвали антикризового законопроекту Яценюк назвав результатом професійної роботи, що полягає в тому, щоб навчитись всіх вмовляти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: