Рада призначила нового главу Держкомтелерадіо

Депутати сподіваються, що новопризначений глава відомства працюватиме над створенням Суспільного мовлення.

Верховна рада 16 червня надала згоду на призначення президентом Олександра Курдіновича на посаду голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України" (Держкомтелерадіо).

За дане рішення проголосували 277 із 402 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

На цій посаді Курдінович замінив Юрія Плаксюка.

Як зазначив на засіданні парламенту голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко, члени комітету підтримали подання президента щодо Курдіновича. "Ми схильні у цьому бачити не політичне призначення, а професійне", - сказав Шевченко.

За його словами, Курдінович на посаді першого заступника голови комітету працював над створенням Суспільного мовлення. "Сподіваємось, що це стане пріоритетом у його роботі", - додав Шевченко.

Водночас він зауважив, що були й сумніви стосовно такого призначення, оскільки за нинішнього керівництва Держкомітету були згорнуті програми щодо української книги. Шевченко також повідомив, що від Курдіновича не було почуто "чіткої відповіді", як далі комітет працюватиме у даному напрямку.

За словами Шевченка, "ми почули запевнення, що Держкомітет працюватиме в цьому напрямку".

Як відомо, 34-річний Олександр Курдінович обіймав посаду першого заступника голови Держкомтелерадіо із квітня 2010 року. З жовтня 2006 року до квітня 2010 року він був заступником голови Держкомтелерадіо.

Читайте також:

Янукович взяв на роботу Ющенка, бо поважає його добрі справи

Сину генпрокурора дали престижну посаду в Раді

Янукович призначив гендиректора "Укрспецекспорту"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: