Рада продала автомобілі Литвина та його попередників за мільйон

З метою економії державних коштів було прийнято рішення зменшити автопарк спікера парламенту та його попередників.

У 2011 році Апарат Верховної ради продав з власного автопарку  на 1,063 млн гривень автомобілів, які держава надавала для обслуговування спікера Володимира Литвина і його попередників.

У травні видання "Дело" направило до парламенту прохання надати інформацію про скорочення автопарку Верховної ради у зв'язку з фінансовою кризою.

Ще в 2009 році про такі плани парламенту повідомив депутат від Партії регіонів Олександр Єфремов.

За його словами, з метою економії державних коштів під час фінансової кризи було прийнято рішення зменшити автопарк спікера парламенту з двох до одного автомобіля.

Аналогічне скорочення мало відбутися з автопарком екс-голів Верховної ради, за якими також були закріплені по два автомобілі.

Замість детального відповіді апарат Верховної ради повідомив: "Апарат Верховної ради не є розпорядником інформації щодо закріплення транспортних засобів для обслуговування посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона. На сьогодні за головами Верховної ради, які припинили свої повноваження, для забезпечення транспортного обслуговування закріплено по одному автомобілю. Крім того, інформуємо, що в 2011 році реалізовано автомобілів на суму 1063,8 тис. гривень (1,063 млн. гривень)".

З цієї відповіді, зокрема, так і не вдалося з'ясувати, скільки автомобілів нині закріплено державою за спікером парламенту Володимиром Литвином.

Як повідомлялося, згідно з декларацією Литвина, він володіє автомобілем Toyota Land Cruiser, а його сім'я - автомобілем Chrysler PT Cruiser.

Читайте також:

Дачі та автопарк влади обходяться бюджету в 107 мільйонів

Стало відомо, хто з чиновників живе на держдачах Конча-Заспи та Пуща-Водиці. СПИСОК

Кримський спікер має п'ять шикарних автомобілів і отримує матеріальну допомогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: