За розпиття пива у парках пропонують саджати на 15 діб

Парламент розгляне законопроект, який суттєво обмежує роздрібну торгівлю й споживання пива.

У Верховній раді зареєстровано проект закону, що передбачає обмеження роздрібної торгівлі і споживання пива, вміст етилового спирту в якому більше 0,5 відсотка, а також слабоалкогольних напоїв.

Відповідний законопроект зареєстрували депутати Михайло Соколов (БЮТ), Олександр Бобильов (НУ-НС) та Дмитро Шпенов (Партія регіонів).

Зокрема, проектом передбачена заборона роздрібної торгівлі пива і слабоалкогольних напоїв: у радіусі 500 м. до дитячих, освітніх і медичних закладів; на всіх видах громадського транспорту міського, приміського та міжміського сполучення; у закладах культури (за винятком розташованих у них підприємств або пунктів громадського харчування, зокрема без утворення юридичної особи); спортивно-оздоровчих закладах та спортивних майданчиках; парках, скверах та інших громадських місцях.

Крім того, у зазначених вище місцях забороняється споживання пива і слабоалкогольних напоїв.

Розпивання цих напоїв у заборонених місцях тягне за собою накладення штрафу від чотирьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи, а в разі, якщо за обставинами справи, з урахуванням особи порушника, застосування цих заходів буде визнано недостатнім, - адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Розпивання цих напоїв у заборонених місцях неповнолітніми тягне за собою штраф від чотирьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на батьків таких неповнолітніх та передачу неповнолітнього під нагляд батькам, чи під нагляд педагогічному або трудовому колективу за їх згодою, а також окремим громадянам на їх прохання.

Метою законопроекту, за словами його авторів, є "захист моральності і здоров'я людей, перш за все неповнолітніх".

Читайте також:

У Білорусі заборонили пити алкоголь на вулиці

В Україні вдвічі підвищено акцизи на пиво

У Києві з'явилися бочки з несправжнім квасом

У серпні в Україні подорожчають пиво та вино

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: