Рада провалила 12 проектів по місцевих виборах

Депутати відхилили ряд законопроектів, що стосувалися проведення найближчих виборів міських та сільських голів.

Верховна рада України провалила проект закону про вибори мерів в два тури і ще 11 законопроектів про місцеві вибори.

Зокрема, за проект змін до Закону "Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів" (відносно обрання міських голів в містах з населенням понад сто тисяч жителів в два тури) N4185 авторства Кирила Куликова проголосували 88 народних депутатів.

За проект змін в ст. 88 закону про місцеві вибори N4237 нардепа Геннадія Москаля, який зобовязував органи МВС інформувати виборців про правопорушення кандидатів, а також про наявний компрометуючий матеріал в їх відношенні, проголосували 8 депутатів.

За проект змін до закону про місцеві вибори (відносно підвищення відповідальності членів виборчих комісій) N2070 Олександра Кеменяша, який передбачав прийняття присяги членами дільничних виборчкомів, проголосували 75 народних депутатів.

Проект змін до закону про місцеві вибори N5244, яким пропонувалося встановити, що усі без виключення кандидати в депутати місцевих рад зобов'язані володіти державною мовою, підтримали 128 народних депутатів.

Проект змін в статтю 14 закону про місцеві вибори N5448 Сергія Міщенка і Руслана Князевича, положення якого уніфікували час проведення виборів у Верховну раду АРК і в інші місцеві ради, проголосували 132 народних депутатів.

За проект змін N5549 Кирила Куликова, який зобов'язував кандидатів на посаду сільського, селищного або міського голови заздалегідь проходити наркологічну і психіатричну експертизу, проголосував тільки один народний депутат.

Нагадаємо, вже сьогодні у Верховній раді України був зареєстрований проект постанови N6592 про призначення чергових виборів депутатів міських рад і сільських, селищних, міських голів в 2010 році. Цей документ пропонує призначити місцеві вибори, як і передбачалося, на 31 жовтня. Авторами проекту постанови виступили депутати від ПР Валерій Коновалюк і Михайло Чечетов.

Днями Конституційний Суд України вирішив, що проведення місцевих виборів 27 березня 2011 року, як пропонували окремі політики, - неконституційно.

Раніше голова парламенту Володимир Литвин припустив призначення Радою 1 липня дати місцевих виборів.

Читайте також:

Влада внесла до Ради законопроект із датою місцевих виборів

Янукович обмежить доступ до виборів новим партіям

Депутати від БЮТ відстоюють місцеві вибори за відкритими списками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: