Рада пустила іноземні війська в Україну

В Україну приїдуть військовослужбовці з Росії, США, Польщі, Білорусі, Румунії, Канади, Молдови, Сербії, Угорщини, Франції, Німеччини, Литви, Латвії, Естонії та ін. країн.

Верховна рада схвалила допуск підрозділів збройних сил іноземних держав на територію України для участі в багатонаціональних військових навчаннях в 2011 році.

За прийняття в цілому відповідного законопроекту №8440 проголосували 269 депутатів при мінімально необхідних 226.

Парламент схвалив допуск іноземних військ для участі в українсько-американських навчаннях "Репід Трайдент-2011" і "Сі Бриз-2011", українсько-російських навчаннях "Фарватер миру-2011", українсько-американсько-польських навчаннях "Безпечне небо-2011", українсько-румунських навчаннях, українсько-білорусько-російських навчаннях, українсько-російських і українсько-білоруських навчаннях із залученням чергових сил протиповітряної оборони, багатонаціональних навчаннях "Ротаційні сили Чорноморського регіону-2011", "Джекал Стоун-2011", "Бар'єр-2011", "Козацький степ-2011".

Планується, що в різних навчаннях в Україні в 2011 році візьмуть участь військовослужбовці з Росії, США, Польщі, Білорусі, Румунії, Канади, Молдови, Сербії, Великої Британії, Угорщини, Франції, Німеччини, Литви, Латвії, Естонії, Словаччини, Чехії, Хорватії, Болгарії, Норвегії.

Нагадаємо, 22 квітня президент Віктор Янукович попросив Раду схвалити допуск підрозділів збройних сил іноземних держав на територію України для участі в багатонаціональних військових навчаннях в 2011 році.

Читайте також:

Росія безкоштовно навчатиме українських військових

Україна реформуватиме армію за російським зразком

Українську армію назвали дуже професійною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: