Рада рекомендує створити базу даних іноземних педофілів

Депутати серйозно взялися до боротьби з педофілією в Україні. Вони, крім інших заходів, пропонують позбавляти ліцензії Інтернет-провайдепів, які обслуговують педофілів.

Верховна Рада рекомендує Кабінету Міністрів затвердити порядок виявлення при в'їзді в Україну іноземців, причетних до педофілії.

На думку народних депутатів, в Україні має бути створено відповідну базу даних про таких громадян. Це передбачено постановою "Про інформацію Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України щодо діяльності правоохоронних органів у зв'язку з поширенням останнім часом у засобах масової інформації повідомлень про скоєння злочинних дій проти статевої свободи та статевої недоторканності неповнолітніх" N5273.

За дану постанову у середу проголосували 326 народних депутатів.

Генеральній прокуратурі депутати рекомендують перевірити, як розслідуються кримінальні справи за фактом розбещення неповнолітніх, порушені протягом останніх трьох років. Крім цього, Генпрокуратурі рекомендовано подати свої пропозиції щодо вдосконалення діяльності підрозділів МВС, а в разі необхідності - притягти до відповідальності винних у злочинних діях чи бездіяльності.

Службі безпеки і Мінтрансу парламентарії рекомендують розробити заходи з контролю за Інтернет-провайдерами, послугами яких користуються педофіли, і позбавляти їх ліцензії у разі розповсюдження інформації з елементами дитячої порнографії.

Нагадаємо, восени член Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що в МДЦ "Артек" ґвалтували дітей. Пізніше депутат від БЮТ Григорій Омельченко зазначив, що в цій справі фігурують прізвища трьох депутатів Верховної Ради. Зокрема, у ЗМІ згадуються прізвища депутатів від БЮТ. Разом з тим глава МВС Юрій Луценко повідомив, що у справі про розбещення неповнолітніх депутати не згадуються.

Президент Віктор Ющенко дав доручення Генпрокуратурі протягом 10 днів розібратися у справі про розбещення неповнолітніх і доповісти про результати особисто йому. Поки офіційні результати розслідування Генеральна прокуратура ще не оприлюднила.

Читайте також:

У Чернівцях судять чотирьох бізнесменів за зґвалтування 22 хлопчиків

Нардеп Омельченко погрожує розкрити таємниці артеківських педофілів

У прокуратури вкрали документи справи про зґвалтування в "Артеку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: