Рада розгляне відставку Тимошенко 3 березня

У Партії регіонів впевнені - голосів у залі вистачить для того, щоб відправити уряд у відставку.

Питання про недовіру уряду парламент розгляне 3 березня, а не завтра, як того вимагає прем’єр-міністр Юлія Тимошенко. Про це повідомив журналістам заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Він нагадав, що згідно з українським законодавством, після реєстрації відповідної постанови є 10 днів для визначення дати розгляду цього питання. На його думку, голосів у залі вистачить для того, щоб відправити уряд у відставку. "Ми сподіваємось, що здоровий глузд переможе, і що абсолютна більшість депутатів розуміючи ситуацію, яка є в країні, проголосують за відставку уряду", - сказав він.

На його думку, найбільш вірогідною кандидатурою на посаду нового прем'єра може стати Микола Азаров. "Як мені здається, в даному випадку прем'єр-міністр повинен розділяти точку зору президента по виконанню його програми. І природно, найбільш підготовленою, з моєї точки зору, кандидатурою для цього, являється кандидатура Азарова", - сказав він.

Він наголосив, що ПР звернеться до колег по парламенту з проханням підтримати цю кандидатуру.

Єфремов наголосив, що призначення нового прем'єра не відбудеться в один день з відставкою діючого прем'єр-міністра. "Я думаю, що час для консультацій є. І поспішати нам тут нікуди не треба", - сказав він.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко вимагає, щоб Верховна рада на пленарному засіданні у вівторок, 2 березня, першим питанням розглянула відставку уряду.

"Якщо ця постанова (про відставку) набирає більшість голосів, буде зрозуміло, хто за цю постанову голосує, і тоді буде зрозуміло, хто підтримує антиукраїнську більшість в парламенті. Я думаю, що це є правильний розвиток подій, тому що країні потрібна ясність", - додала Тимошенко.

Водночас, БЮТ готовий підтримати кандидата на пост прем'єр-міністра від фракції НУ-НС, якщо та підтвердить свою участь в коаліції відповідними підписами.

Нагадаємо, голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко раніше заявляв, що намагання БЮТ будь-якою ціною зберегти за Юлією Тимошенко посаду прем’єр-міністра може призвести до розвалу чинної парламентської коаліції, тому більшість у Раді можна зберегти лише за умови відставки глави уряду.

При цьому НУ-НС називає обов’язковою умовою для союзу з Партією регіонів або БЮТ висунення кандидатури прем’єра-нунсівця.

Читайте також:

Тимошенко вимагає від ВР терміново розглянути її відставку

Названо дату голосування за відставку Тимошенко

Тимошенко оприлюднила документи про фальсифікації на виборах президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: