Рада розгляне відставку Тимошенко 3 березня

У Партії регіонів впевнені - голосів у залі вистачить для того, щоб відправити уряд у відставку.

Питання про недовіру уряду парламент розгляне 3 березня, а не завтра, як того вимагає прем’єр-міністр Юлія Тимошенко. Про це повідомив журналістам заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Він нагадав, що згідно з українським законодавством, після реєстрації відповідної постанови є 10 днів для визначення дати розгляду цього питання. На його думку, голосів у залі вистачить для того, щоб відправити уряд у відставку. "Ми сподіваємось, що здоровий глузд переможе, і що абсолютна більшість депутатів розуміючи ситуацію, яка є в країні, проголосують за відставку уряду", - сказав він.

На його думку, найбільш вірогідною кандидатурою на посаду нового прем'єра може стати Микола Азаров. "Як мені здається, в даному випадку прем'єр-міністр повинен розділяти точку зору президента по виконанню його програми. І природно, найбільш підготовленою, з моєї точки зору, кандидатурою для цього, являється кандидатура Азарова", - сказав він.

Він наголосив, що ПР звернеться до колег по парламенту з проханням підтримати цю кандидатуру.

Єфремов наголосив, що призначення нового прем'єра не відбудеться в один день з відставкою діючого прем'єр-міністра. "Я думаю, що час для консультацій є. І поспішати нам тут нікуди не треба", - сказав він.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко вимагає, щоб Верховна рада на пленарному засіданні у вівторок, 2 березня, першим питанням розглянула відставку уряду.

"Якщо ця постанова (про відставку) набирає більшість голосів, буде зрозуміло, хто за цю постанову голосує, і тоді буде зрозуміло, хто підтримує антиукраїнську більшість в парламенті. Я думаю, що це є правильний розвиток подій, тому що країні потрібна ясність", - додала Тимошенко.

Водночас, БЮТ готовий підтримати кандидата на пост прем'єр-міністра від фракції НУ-НС, якщо та підтвердить свою участь в коаліції відповідними підписами.

Нагадаємо, голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко раніше заявляв, що намагання БЮТ будь-якою ціною зберегти за Юлією Тимошенко посаду прем’єр-міністра може призвести до розвалу чинної парламентської коаліції, тому більшість у Раді можна зберегти лише за умови відставки глави уряду.

При цьому НУ-НС називає обов’язковою умовою для союзу з Партією регіонів або БЮТ висунення кандидатури прем’єра-нунсівця.

Читайте також:

Тимошенко вимагає від ВР терміново розглянути її відставку

Названо дату голосування за відставку Тимошенко

Тимошенко оприлюднила документи про фальсифікації на виборах президента

ВідеоРада розгляне відставку Тимошенко 3 березня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: