Рада скасувала комісію порушень на виборах в Тернополі

Депутати скасували ТСК з порушень на тернопільських виборах.

Верховна рада України припинила повноваження тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин порушення Конституції України і законів України при проведенні позачергових виборів в Тернопільську обласну раду 15 березня 2009 року і фактів фальсифікації їх результатів.

За ухвалення звіту проголосували 197 депутатів з 422 зареєстрованих в залі. Таким чином комісія із завтрашнього дня припиняє свою діяльність.
 

Нагадаємо, тернопільський окружний адміністративний суд 23 квітня відмовив у задоволенні позовних вимог БЮТ, який вимагав скасувати результати голосування з огляду на постанову Верховної ради від 3 березня. Тоді ВР за ініціативою БЮТ визнала призначення позачергових виборів у Тернополі незаконним.

БЮТ вважав нелегітимною засновницьку сесію Тернопільської облради нового скликання і запропонував парламенту створити тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин порушення Конституції і законів при проведенні позачергових виборів в нього 15 березня і фактів фальсифікації їх результатів.

На виборах в Тернопільську облраду ВО "Свобода" отримала 50 мандатів, партія "Єдиний Центр" – 20, Партія регіонів – 14, БЮТ – 12, Блок УНП – 11, партія Народний союз "Наша Україна" – 8, Блок Литвина – 5.

Читайте також:

"Бютівцю" довірили знайти порушення на виборах в Тернополі

В Тернополі опублікували результати виборів

ЦВК не бачила заборону публікувати результати виборів у Тернопол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: