Рада скасувала свідоцтва про держреєстрацію підприємців

Рада прийняла законопроект, який передбачає скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця.

Свідоцтво про державну реєстрацію
Архів
Свідоцтво про державну реєстрацію. Ілюстрація
Верховна рада у четвер, 7 квітня, в ході вечірнього засідання прийняла у другому читані та в цілому урядовий законопроект, який передбачає скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця.

Відповідний проект, ініційований фракціями БЮТБ та НУ-НС, підтримали 240 народних депутатів.

Ухваленим актом з метою спрощення та здешевлення започаткування та ведення бізнесу в Україні запроваджується принцип здійснення діяльності юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців без свідоцтва про державну реєстрацію.

Зокрема, згідно зі змінами до закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" частину десяту статті 19 викладено у такій редакції:

"Водночас із внесенням до Єдиного державного реєстру запису про зміну відомостей про юридичну особу, які відповідно до цього Закону зазначаються у виписці з Єдиного державного реєстру, державний реєстратор повинен видати (надіслати поштовим відправленням з описом вкладення) заявнику виписку з Єдиного державного реєстру".

Нагадаємо, 17 лютого 2011 р. ВР прийняла за основу цей законопроект. Тоді його підтримали 286 народних депутатів.

Як відомо, з 1 квітня набув чинності в повному об'ємі новий Податковий кодекс. Головними змінами стали зменшення податку на прибуток для великих підприємств, введення податкових канікул для новостворених компаній, і поява цілої низки проблем у "спрощенців".

Читайте також:

Підприємці щороку витрачають на бюрократію 10 млрд грн

Підприємців не штрафуватимуть за прострочені декларації

Підприємцям дозволили не подавати щомісяця декларацію про доходи фізосіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: