Рада скасує техогляд автомобілів

На думку автора законопроекту, техогляд - це джерело хабарництва, корупції та поборів з водіїв.

Комітет ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності одностайно підтримав проект закону, що відміняє державний технічний огляд транспортних засобів.

Таке рішення було прийнято 15 квітня на засіданні комітету. Мова йде про законопроект щодо відміни державного технічного огляду транспортних засобів, автор законопроекту Анатолій Гриценко.

"Нинішня система державного техогляду автотранспорту – це загальнонаціональний обман, побори з водіїв, корупція, це не має жодного відношення до безпеки на дорогах ", - сказав Гриценко.

За його словами, таку законодавчу ініціативу підтримала громадськість. Зокрема, асоціації водіїв, автоперевізників та інші громадські структури, котрі об’єднують понад 9 мільйонів українських водіїв.

"Я вважаю це рішення Комітету принципово важливим і сподіваюсь на підтримку Верховної ради, оскільки ми повинні послідовно і настирливо йти шляхом позбавлення держави "хабарницьких" функцій", - підкреслив Гриценко.

Він також зазначив, що в результаті відміни техогляду ДАІ зможе зекономити свій час та відправити додаткові зусилля на контроль дорожнього руху та надання допомоги водіям.

Нагадаємо, 15 квітня ВР прийняла рішення про продовження терміну техогляду на півроку через недостатню кількість точок його проведення.

Читайте також:

Техогляд автомобілів продовжили на півроку

У Києві "потонула" стоянка з 300-ма іномарками

Уряд зняв "необ’єктивні" швидкісні обмеження на дорогах

Уряд знижує збори з власників машин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: