Рада сьогодні не розглядатиме ротацію в Кабміні

Розуміючи, що достатню кількість голосів на всі призначення не вистачить, коаліція вирішила поки почекати з новими кандидатурами.

Коаліція сьогодні не вноситиме на розгляд Верховної ради питання про кадрові ротації в Кабінеті міністрів.

Про це повідомило джерело в БЮТ.

"Нам не вдається зібрати достатню кількість голосів для того, щоб провести кадрові ротації в Кабміні. Тому сьогодні ми не вноситимемо ці питання до порядку денного", - підкреслило джерело.

Нагадаємо, за деякими повідомленнями наразі в уряді готується заміна деяких міністрів, віце-прем'єрів, а також введення нових посад віце-прем'єрів.

Так, крісло міністра фінансів пророкують начебто наближеного до "регіонала" Миколи Азарова Федора Ярошенка.

Очолити МЗС президент пропонує послу в США Олегу Шамшуру.

Пост віце-прем'єра з фінансів може зайняти Сергій Тігіпко.

Петро Порошенко, нинішній голова Ради Нацбанку за деякими даними, може ввійти в уряд Тимошенко на місце Івана Васюника, але відповідати там не за гуманітарний сектор, а за економічний. Сам Васюник в свою чергу може посісти крісло директора координаційного бюро з Євро-2012.

В свою чергу нинішній директор цього бюро Ілля Шевляк може змістити в уряді міністра спорту, сім'ї та молоді Юрія Павленка і зайняти його місце.

Окрім Шевляка, претендентом на посаду міністра молоді та спорту є Вадим Черниш – колишній губернатор Кіровоградської області.

Крісло глави МЗС пророкують наближеному до Петра Порошенка Віктору Королю.

Крім того, Юлія Тимошенко пропонує ввести в уряд посаду ще одного віце-прем'єра - з питань регіональної політики та ЖКГ. Визначитися з кандидатурами вона попросила мерів міст. Поки основними кандидатами є мери Вінниці, Кіровограда або Кривого Рогу.

Читайте також:

БЮТ відклав обговорення нових міністрів

Турчинов розповів, хто стане віце-прем'єром

Шамшур відмовився зустрічатися з Партією регіонів

Лідер НУ-НС: коаліція ще не затвердила нових міністрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: