Рада створила комісію для розслідування обшуку "Нафтогазу"

Більшість депутатів підтримали пропозицію розслідувати законність дій СБУ в будівлі "Нафтогазу України".

Верховна рада створила тимчасову слідчу комісію для розслідування дій співробітників Служби безпеки в будівлі "Нафтогазу України".

За створення комісії проголосував 391 народний депутат. При цьому для утворення ТСК ВР необхідно всього лише 150 голосів.

Комісія має розглянути питання про порушення посадовими особами, керівниками Служби безпеки Конституції та законодавства України при виконанні своїх службових обов'язків.

Комісію очолив депутат від "Нашої України - Народної самооборони" Роман Зварич. ТСК має розглянути події у "Нафтогазі" протягом трьох місяців.

Нагадаємо, сьогодні, 5 березня, співробітники СБУ намагалися провести слідчі дії в будівлі компанії "Укртрансгаз". Втім, СБУшників до будівлі не пустили. Крім того, за інформацією депутата від БЮТ Андрія Кожем'якіна, у операції відмовилися брати участь представники спецпідрозділу "Альфа".

4 березня працівники СБУ провели слідчі дії в приміщенні "Нафтогазу України". Обшук будівлі компанії завершився скандалом.

Представники "Нафтогазу" заявили, що СБУшники хочуть вилучити в них оригінали угод з Росією про поставки і транзит газу. Крім того, депутати від Блоку Тимошенко звинуватили Службу безпеки та президента Віктора Ющенка у силовому захопленні енергетичної компанії.

Вчора ж БЮТівець Андрій Портнов повідомив, що Шевченківський райсуд Києва призупинив слідчі дії щодо кримінальної справи проти "Нафтогазу", а отже, СБУ не має права проводити обшуки та вилучення документів у газових компаніях.

У свою чергу, СБУ заявила, що проводила в приміщенні "Нафтогазу" звичайні слідчі дії, пов'язані зі справою про заволодіння працівниками компанії транзитним газом. Підтримку діям Служби безпеки висловив і президент Ющенко.

Читайте також:

ЗМІ: "Нафтогаз" захопили, щоб розпочати кримінальну справу проти Тимошенко

СБУ намагається обшукати приміщення "Укртрансгазу"

Що шукали у "Нафтогазі"?

БЮТ: бійців "Альфи" будемо стусанами виганяти

ВідеоРада створила комісію по "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: