Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада суддів зібралася на розгляд долі двох служителів Феміди, які п’яними скоїли важкі ДТП

В одній із них загинув пішохід, в іншій водій зустрічного авто опинився в реанімації.

Рада суддів України зібралася на засідання стосовно своїх колег, які стали учасниками ДТП. Спершу учасникам бракувало кворуму, тому захід розпочався із годинним запізненням, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Судді розглянули інформацію про свого колегу з Васильківського суду Валерія Корнієнка, котрого звинувачують у смертельній ДТП – нібито той напідпитку перед Новим роком збив на смерть пішохода. Працівник Києво-Святошинського суду Дмитро Усатов уже в 2018 році на своєму авто зіткнувся із зустрічним автомобілем і одразу після ДТП дістав пляшку горілки та почав її пити. Обидва фігуранти скандалів були запрошені на засідання, але не з’явилися. Як з’ясувалося, письмових пояснень раді вони також не надали.

Колеги Усатова твердять, що він перебуває на лікарняному і на роботу не виходить. З огляду на відсутність підозрюваних, члени ради вирішили відкласти слухання до з’ясування всіх обставин. Відеозаписи з місця подій вони не стали вважати беззаперечними доказами того, що колеги сіли за кермо під градусом. Однак керівника РСУ зобов’язали відкрити дисциплінарні провадження, а журналістів запевнили, що покривати підозрюваних не будуть, бо зацікавлені повернути довіру до судової влади, однак рішення має бути зваженим і законним, аби не дати підстав його оскаржити.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

ВідеоРада суддів України розпочала розгляд справи колег, які стали учасниками скандальних ДТП

Із запізненням через відсутність кворуму Рада суддів таки відкрила засідання. Валерій Корнієнко, суддя Васильківського суду, напередодні нового року збив, нібито на підпитку, на смерть людину. Його колега із Києво-Святошинського суду Дмитро Усатов вже в новому році на своєму авто зіткнувся із зустрічним автомобілем. Обидва судді були запрошені на засідання, але не з'явилися.

Рада суддів України розпочала розгляд справи колег, які стали учасниками скандальних ДТП

Залиште свій коментар

Вибір редакції