Рада ухвалила кримінальне покарання для росіян за нелегальний перетин кордону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таке порушення передбачає міру покарання у вигляді позбавлення волі до трьох років.

Верховна Рада України ухвалила зміни до Кримінального кодексу України, якими передбачається кримінальне покарання за нелегальний перетин кордону громадянами країни-агресора або іншими особами в її інтересах.

Про це повідомляє прес-служба українського парламенту.

За відповідний закон проголосували 243 депутати.

"Законом доповнено Кримінальний кодекс України новою статтею 3322"Незаконне перетинання державного кордону", яка передбачає кримінальну відповідальність за перетинання державного кордону України особою, яка має громадянство (підданство) держави-агресора, або іншою особою в інтересах держави-агресора, що суперечать національним інтересам України, будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості, у вигляді позбавлення волі на строк до 3-х років", - йдеться у повідомленні.

За повторне таке порушення або ж вчинене групою осіб передбачається покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 5 років. За такі порушення із застосуванням зброї – від 5 до 8 років.

Нагадаємо, від 1 січня 2018 року почали діяти нові правила перетину українського кордону для росіян, а також осіб без громадянства із 70 країн світу. У пунктах пропуску під час прикордонного контролю фіксуватимуть біометричні дані (у тому числі відбитки пальців).

ВідеоНа кордоні з Росією у тестовому режимі запрацював біометричний контроль

В основних пунктах пропуску застосовують спеціальні мобільні комплекси, щоби перевірити готовність українських прикордонників до масштабнішого старту, запланованого на 1 січня. Із нового року в 157 міжнародних пунктах пропуску для наземного транспорту та в аеропортах запрацює нова система фіксації біометричних даних.

На кордоні з Росією у тестовому режимі запрацював біометричний контроль

Залиште свій коментар

Вибір редакції