Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада ухвалила закон про облаштування державного кордону

Закон набуде чинності від 1 січня 2020 року.

Верховна Рада України ухвалила закон щодо забезпечення інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону (№0905).

Закон підтримали 288 народних депутатів, йдеться на сайті ВР.

Він визначає розміри земельних ділянок, які надаються органам прикордонної служби для будівництва та утримання інженерно-технічних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій та інших об’єктів прикордонної інфраструктури, завширшки 30-50 метрів уздовж усієї лінії державного кордону.

Водночас органи прикордонного відомства звільняються від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Відповідні зміни внесено до Земельного кодексу, Водного кодексу, Закону України "Про державний кордон України".

Мета документа – створення належних умов для інженерно-технічного облаштування державного кордону України із суміжними державами, насамперед з РФ, забезпечення нацбезпеки і оборони, виконання Держприкордонслужбою завдань з охорони та захисту державного кордону шляхом нормативно-правового визначення розмірів земельних ділянок, які надаються органам Держприкордонслужби.

Інженерне облаштування кордону – одне з головних завдань Державної прикордонної служби України. Це значно підвищує захищеність державного кордону та ефективність його охорони.

Передбачено, що закон набуде чинності від 1 січня 2020 року.

Нагадаємо, на усунення контрабанди на митницях західного кордону є місяць. Такий проміжок часу виділив прем‘єр-міністр Олексій Гончарук на нараді з керівництвом регіонального управління Державної фіскальної служби 24 жовтня.

Відео Прикордонники викрили злочинців, які вербували українців для перевезення нелегальних мігрантів

Група працювала на Херсонщині й Миколаївщині. Ділки шукали чоловіків у скрутному матеріальному становищі та пропонували хороший заробіток. Морем на яхті дістатися Туреччини, а звідти перевезти людей чи вантаж. Ті, хто погоджувався на авантюру, навіть не здогадувалися, що за морем на них гарантовано чекала тюрма.  

Прикордонники викрили злочинців, які вербували українців для перевезення нелегальних мігрантів

Залиште свій коментар

Вибір редакції