Рада урізала чисельність армії

Чисельність ЗСУ станом на 31 грудня 2011 року встановлюється у розмірі максимум 192 тис. осіб.

Верховна рада скоротила армію на 7 897 осіб. За відповідний законопроект "Про чисельність Збройних Сил України на 2011 рік", який передбачає таке скорочення, у четвер, 12 травня, проголосували 249 карток народних депутатів. Відповідно до закону, чисельність ЗСУ станом на 31 грудня 2011 року встановлюється у розмірі максимум 192 тис. осіб, у тому числі 144 тис. військовослужбовців, повідомляє Ліга.

Закон розроблено Міністерством оборони з метою встановлення чисельності Збройних Сил на 2011 рік на рівні, який "забезпечить якісну підготовку Збройних Сил та виконання покладених на них завдань" - з урахуванням їх сучасного стану, складної економічної ситуації та обмежених можливостей держави щодо ресурсного забезпечення Збройних Сил.

Президент Віктор Янукович пропонує скоротити чисельність Збройних сил до 192 тисяч осіб. Відповідний законопроект був зареєстрований у Верховній раді 26 квітня.

Скорочення пропонується провести у 2011 році на рівні 7897 осіб. При цьому чисельність військовослужбовців планується скоротити до 144 тисяч осіб, тобто на 6,2 тисячі.

Читайте також:

Янукович пропонує скоротити Збройні сили

Янукович зрозумів, що армію доведеться створювати "з нуля"

Нова військова доктрина України розширила перелік "внутрішніх загроз"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: