Рада вдруге відмовилась вводити покарання для спонсорів терористів

Законопроект про введення кримінальної відповідальності за фінансування тероризму вдруге не набрав достатньої кількості голосів.

Верховна рада відмовилася ввести кримінальну відповідальність за фінансування тероризму. За прийняття в першому читанні відповідного закону проголосували 148 депутатів при мінімально необхідних 226.

Парламент також відмовився направити законопроект на повторне перше читання і відхилив його.

Проект передбачав доповнення Кримінального кодексу статтею, що передбачає відповідальність за дії з метою збору коштів або надання послуг, що будуть використані для підготовки і здійснення терористичного акта, створення терористичної організації.

Відповідно до проекту, фінансування тероризму має каратися позбавленням волі на термін від 8 до 15 років, позбавленням права займати певні посади і конфіскацією майна.

У той же час передбачалося звільняти від кримінальної відповідальності осіб, крім організатора і керівника, що повідомили правоохоронним органам про терористичну діяльність.

Законопроект також передбачав запровадження кримінальної відповідальності за вчинені через недбайливість дії по легалізації доходів, отриманих злочинних шляхом.

Нагадаємо, аналогічний законопроект Верховна рада вже провалила на своєму засіданні 21 жовтня 2009 року. Тоді за встановлення кримінальної відповідальності для спонсорів терористів висловилися 174 депутати.

Читайте також:

Янукович про тероризм: "это не балалайка"

Янукович висловив співчуття Мєдвєдєву у зв’язку з терактами в московському метро

Росія не планує вводити смертну кару для терористів

В результаті московських терактів загинув громадянин України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: