Рада виділила 608 млн грн на боротьбу з епідемією грипу

Депутати підтримали поправку до закону про збільшення засобів, що виділяються на боротьбу з грипом.

Верховна рада ухвалила в цілому закон "Про внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2009 р." (друге читання)". За відповідне рішення проголосували 246 депутатів з 432 зареєстрованих в залі.

Депутати підтримали поправку до закону про збільшення засобів, що виділяються на боротьбу з грипом, з 200 млн грн (як це було визначено прийнятим в першому читанні законопроектом) до 608 млн грн. За дану поправку проголосували 232 депутати з 433 зареєстрованих в залі. Не голосувала за збільшення коштів у повному складі фракція Партії регіонів.

Джерелом покриття зазначених видатків пропонується визначити надходження від перевищення кошторисних доходів над кошторисними витратами Національного банку України поточного року, які частково мають зараховуватись до загального фонду державного бюджету.

Нагадаємо, у понеділок, 14 грудня, Міністерство охорони здоров'я підтвердило 501 випадок смерті від грипу й гострих респіраторних вірусних інфекцій у Києві, Севастополі й Криму.

Як повідомлялося, Верховна рада 3 листопада внесла зміни до держбюджету на 2009 рік і виділила 1 млрд грн на лікування і профілактику грипу в Україні.

Гроші передбачається направити на забезпечення усіх лікарень країни необхідними ліками та обладнанням для діагностики хвороби та протидії поширення епідемії грипу, а також для отримання громадянами професійної медичної допомоги та безкоштовних ліків.

Профінансувати витрати зобов’язали Нацбанк за рахунок перевищення валових доходів над витратами - сума коштів, яку планувалося направити на підготовку до Євро-2012, зменшена з 9,8 млрд грн до 8,8 млрд грн.

Читайте також:

Від грипу в Україні померли більше півтисячі людей

У Черкасах на карантин закрили усі школи

У Севастополі оголосили карантин через грип

Від свинячого грипу в світі померли більше 9 тисяч людей

ВідеоРада виділила 608 млн грн на боротьбу з грипом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: