Рада відкрилась плакатами проти Тимошенко й перервою

У сесійній залі Ради депутати від Партії регіонів вивісили плакат "Заставим Тимошенко повысить пенсии и зарплаты!".

Верховна рада 13 січня о 10 годині розпочала позачергове засідання. У залі зареєструвалися 375 депутатів. Головує на засіданні перший заступник голови Верховної ради Олександр Лавринович.

Сьогодні на порядку денному з ініціативи Партії регіонів винесено близько 70 питань, головним з яких є розгляд державного бюджету України на 2010 рік. Також парламентарі планують заслухати звіт Кабміну про протидію поширенню епідемії грипу та ГРВІ в Україні та розглянути низку законів, зокрема, про загальнообов'язкове пенсійне страхування, про міліцію тощо.

У сесійній залі Ради депутати від Партії регіонів розвісили плакати. Зокрема, над трибуною спікера висить транспарант "Заставим Тимошенко повысить пенсии и зарплаты!". Крім того, регіонали вивісили у залі плакат "Юля, закон один для всех?".

Після відкриття віце-спікер Олександр Лавринович оголосив про перерву в засіданні на вимогу БЮТ та НУ-НС, які зажадали проведення консультацій для врегулювання всіх питань порядку денного.

Після перерви, що тривала півгодини, представники фракції БЮТ запропонували розглянути першим питанням порядку денного зміни до закону про вибори, проте Лавринович, пославшись на існуючий порядок денний, оголосив до розгляду закон про держбюджет-2010.

Засідання було скликано на вимогу 163 народних депутатів від Партії регіонів та 151 народного депутата від Блоку Юлії Тимошенко. БЮТ вимагав розгляду на позачерговому засіданні лише одного питання – змін до виборчого законодавства щодо заборони голосування на дому.

Читайте також:

У четвер Рада знову збереться позачергово

БЮТ позачергово скличе Раду, щоб заборонити голосувати вдома

ЦВК змінила процедуру голосування вдома

Підготовку до виборів-2010 визнано найгіршою за роки незалежності

ВідеоРада відкрилась плакатами проти Тимошенко й перервою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: