Рада відкрилася, щоб зайнятися Огризком і Черновецьким

На ранкове засідання парламенту прийшли 395 депутатів. Перше питання порядку денного - острів Зміїний.

Голова Верховної ради Володимир Литвин відкрив ранкове засідання парламенту. В сесійній залі ВР зареєструвалися 395 депутатів.

Першим питанням, яке стоїть на порядку денному роботи депутатів, є звіт міністра закордонних справ Володимира Огризка. Голова МЗС повинен доповісти щодо судового рішення про делімітацію шельфу Чорного моря між Україною та Румунією в районі острова Зміїний.

Крім того, ВР може включити до порядку денного проект постанови щодо інвентаризації земель міжнародного дитячого центру "Артек". Парламентарі розглядатимуть і низку інших питань, серед яких скасування позачергових виборів Тернопільської обласної ради.

Зрештою, в порядку денному роботи парламенту сьогодні зміни до деяких законів, що стосуються розмежування функцій і повноважень мера Києва та голови Київської міської державної адміністрації, які зараз поєднує Леонід Черновецький.

Нагадаємо, Партія регіонів вже внесла на розгляд ВР проект постанови про звільнення голови МЗС Огризка з посади.

Причиною своєї вимоги "регіонали" називають заяву українського дипломата про те, що він готовий оголосити російського посла Віктора Черномирдіна персоною нон-грата в Україні.

У понеділок, 2 березня, БЮТ обіцяв заблокувати трибуну ВР в разі, якщо парламент не розгляне законопроекти про зменшення зарплат чиновників і скасування депутатських пільг. Втім, пізніше Блок Тимошенко від своїх намірів відмовився.

Читайте також:

Регіонали знову спробують зняти Огризка

БЮТ придумав, як заощадити на депутатах 180 млн.

БЮТ передумав блокувати трибуну Ради

Литвин не дозволить Тимошенко керувати Радою, поки він спікер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: