Рада відмовила медикам і вчителям в обіцяному статусі держслужбовця

Надання вчителям і медикам статусу державних службовців було однією з головних передвиборчих обіцянок різних політичних сил.

Верховна рада 19 лютого відмовилася прийняти в першому читанні два аналогічні законопроекти, які передбачали надання статусу державного службовця медичним, педагогічним і науково-педагогічним працівникам.

За перший законопроект, який вніс голова Верховної ради Володимир Литвин, проголосували 163 (при необхідних 226) народних депутати, за другий законопроект, внесений депутатом із фракції БЮТ Віктором Швецем - 202 нардепа.

За ці законопроекти не голосувала у повному складі фракція Партії регіонів, а також майже у повному складі фракція "Наша Україна – Народна самооборона".

Після цього народні обранці вирішили направити обидва законопроекти на повторне перше читання.

Як відомо, надання вчителям і медикам статусу державних службовців було однією з головних передвиборчих обіцянок різних політичних сил.

Зокрема, у жовтні 2009 року Партія регіонів заявляла про намір домагатися надання вчителям статусу державних службовців. Тоді ж прем'єр-міністр Юлія Тимошенко виступала за надання директорам шкіл статусу державних службовців.

У січні Тимошенко обіцяла надати статус держслужбовців всім працівникам середньої освіти у випадку обрання президентом.

Читайте також:

Литвин хоче, щоб коаліція підтвердила своє існування голосуванням за бюджет

"За Україну!" не входитиме до жодної із коаліцій в обмін на посади

БЮТ назвав умову, за якої піде в опозицію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: