Рада відмовилась ліквідувати податкову міліцію

Функції податкової міліції пропонувалося заради боротьби з корупцією передати відповідним правоохоронним органам.

Верховна рада 1 грудня провалила законопроект, яким пропонувалося ліквідувати податкову міліцію.

Документ, запропонований депутатом від НУ-НС Анатолієм Гриценком, підтримали лише 114 нардепів з 420, зареєстрованих у сесійній залі. Жоден представник правлячої більшості не підтримав законопроект.

Автор ініціативи зазначав, що Державна податкова адміністрація є цивільною службою, що не належить до правоохоронних структур, тому належність до її складу податкової міліції є нелогічним.

У пояснювальній записці до закону вказувалося, що ліквідація податкової міліції сприятиме зменшенню кількості та оптимізації структури податкових і правоохоронних органів і, відповідно, зменшенню рівня корупції.

Документом передбачалося передати функції податкової міліції в частині оперативно-розшукової та кримінально-процесуальною діяльності, розслідування та провадження у справах про адміністративні правопорушення відповідним правоохоронним органам.

Законопроект передбачав, що після ліквідації податкової міліції буде збережено гарантії пенсійного забезпечення її колишніх працівників та членів їхніх сімей. Також передбачалося збереження стажу роботи у податковій міліції для відповідних соціальних гарантій.

Читайте також:

В Україні "декриміналізують" багато видів економічних злочинів

Податкова "витрусила" до держбюджету 2,3 мільярди

Податківці відкрили стрілянину по робітниках у Бердянську (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: