Рада відмовилась визнати узурпацію влади злочином

Депутати провалили законопроект, яким пропонувалося вжити додаткові заходи по забезпеченню дотримання Конституції України.

Верховна рада відмовилася встановлювати кримінальну відповідальність за узурпацію влади і незаконну перешкоду організації мітингів і демонстрацій.

За проект змін до низки законів (про додаткові заходи по забезпеченню дотримання Конституції України) проголосували всього 35 нардепів. Рішення направити документ на повторне перше читання підтримав 61 депутат.

Документ доповнював Кримінальний кодекс положенням про те, що дії, здійснені з метою узурпації державної влади шляхом дострокового припинення повноважень Верховної ради, шляхом, непередбаченим Конституцією України, а також змова про здійснення таких дій, караються позбавленням волі на термін від 7 до 12 років.

Окрім цього, пропонувалося ввести відповідальність за незаконну перешкоду організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій співробітниками правоохоронних органів, Збройних сил, СБУ, Держприкордонслужби, Внутрішніх військ МВС, Управління державної охорони та інших військових формувань.

Читайте також:

Парламентський комітет свободи слова зі скандалом очолив бютівець

У Раді пожалілися, що депутатам мало пенсії в 10 мільйонів

Бютівці в Раді поскандалили з регіоналами через моркву

http://tsn.ua/ukrayina/rada-vidmovilas-vvoditi-moratoriy-na-pidvischennya-pensiynogo-viku.html

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: