Рада відмовилась запроваджувати хімічну кастрацію педофілів

Натомість депутати підтримали у першому читанні законопроект щодо введення за зґвалтування малолітніх довічного позбавлення волі.

Верховна рада 10 лютого відмовилась ухвалити зміни до Кримінального кодексу щодо протидії вчиненню злочинів проти статевої свободи та недоторканості неповнолітніх, які передбачали введення хімічної кастрації для педофілів.

За відповідний законопроект, запропонований депутатом від Партії регіонів Володимиром Сівковичем, проголосували 205 народних депутатів з 226 необхідних.

Документ передбачав запровадження "примусового заходу протидії вчиненню злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканності неповнолітніх" у вигляді "хімічної (фармакологічної) кастрації" особи, яка вчинила відповідний злочин.

Натомість депутати підтримали у першому читанні законопроект щодо посилення відповідальності за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, запропонований депутатом від НУ-НС Миколою Катеринчуком та бютівцем Сергієм Терьохіним.

Зміни до Кримінального кодексу, запропоновані законопроектом Катеринчука, передбачають покарання за зґвалтування малолітніх у вигляді довічного позбавлення волі.

У аналогічному законопроекті Партії регіонів за цей злочин передбачалося максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Читайте також:

У Чернівцях судять чотирьох бізнесменів за зґвалтування 22 хлопчиків

Рада рекомендує створити базу даних іноземних педофілів

Нардеп Омельченко погрожує розкрити таємниці артеківських педофілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: