Рада відмовилась зупинити підвищення комунальних тарифів

Депутати не підтримали документ, яким передбачалося заборонити підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію.

Верховна рада 6 жовтня провалила проект постанови про введення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

Даний документ, запропонований лідером Компартії Петром Симоненком, підтримали 50 народних депутатів з 408, зареєстрованих у сесійній залі.

Документом передбачалося заборонити підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію.

Житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію, мали оплачуватися населенням за цінами і тарифами, встановленими на 1 серпня 2010 року.

Також пропонувалося призупинити зростання тарифів на комунальні послуги для населення шляхом обмеження витрат сімей на ці послуги в обсягах не більше 10% сукупного доходу.

Як повідомлялося, у Києві енергетики очікують росту тарифів на теплопостачання у зв'язку з тим, що уряд затвердив нову методику розрахунку втрат теплової енергії, що постачається населенню. Це може спричинити ріст тарифів на тепло на 15%.

Раніше прем'єр Микола Азаров назвав безпідставними спекуляціями чутки про зростання тарифів на житлово-комунальні послуги.

Читайте також:

В Києві підвищаться тарифи на опалення

Суд відмовився зупиняти ціни на газ

Азаров назвав розмови про зростання тарифів безпідставними

Тимошенко: тарифи на ЖКП можна було не підвищувати ще 2 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: