Рада відмовилася розсекречувати доходи депутатів

Верховна рада відмовилася надавати декларації про доходи народних депутатів.

Апарат Верховної ради відмовився надати декларації про доходи народних депутатів. Про це повідомив керівник Управління кадрів Апарату Верховної ради Володимир Мартинюк.

"Згідно з законом про статус народного депутата, народний депутат зобов'язаний щорічно подавати до органу державної податкової служби свою декларацію, тобто Апарат Верховної ради не є розпорядником інформації щодо декларацій народних депутатів", - сказав він.

"Вважаємо, що така інформація може оприлюднюватися безпосередньо народним депутатом або відповідним органом державної податкової служби", - додав Мартинюк.

Водночас самі депутати відмовляються надавати свої декларації, посилаючись на те, що розпорядником цієї інформації є саме Апарат Верховної ради і саме він має надавати декларацію депутата.

Про це, зокрема, пише в своєму листі керівник фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, який зазначає, що депутати щороку подають свою декларацію про доходи до Управління кадрів Верховної ради.

"Відповідно до розпорядження голови Верховної ради від 11 травня 2011 року №393, розпорядником публічної інформації, яка знаходиться у його володінні, є Апарат Верховної ради", - пише Єфремов.

"Враховуючи означене, а також те, що декларації про доходи депутатів щорічно передаються депутатами Апарату Верховної ради, пропоную вам з приводу порушеного питання звернутися безпосередньо до розпорядника інформації", - зазначив Єфремов.

Відзначимо, 20 травня протягом 20 робочих днів Рада пообіцяла оприлюднити декларації про доходи усіх нардепів.

Читайте також:

Ахметов за минулий рік заробив понад 34 млн гривень

Добкін виявився біднішим за свого заступника

Брат Ющенка вніс у декларацію мільйони дружини і свої 225 тисяч

Кернес не має ні квартири, ні будинку, але має Porsche й Mercedes

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: