Рада відправила у відставку скандального члена ЦВК

Раніше кілька судів, зокрема і Вищий адміністративний, визнали незаконним перебування Писаренка на посаді члена ЦВК.

Верховна рада на пленарному засіданні 19 січня Верховна рада звільнила члена Центральної виборчої комісії Анатолія Писаренка. За відповідне рішення проголосували 240 народних обранців.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин закликав президента Віктора Ющенка негайно внести подання на призначення нового члена ЦВК.

Як відомо, Партія регіонів вимагала дострокового припинити повноваження Анатолія Писаренка у зв’язку з тим, що він досяг граничного віку перебування на держслужбі - 2 березня 2009 року йому виповнилося 65 років.

Кілька судів, зокрема і Вищий адміністративний, визнали незаконним перебування Писаренка на посаді члена ЦВК.
Проте Апеляційний адміністративний суд Києва в день виборів президента поновив Писаренка на посаді члена Центрвиборчкому.

Голова ЦВК Володимир Шаповал у зв’язку з цим висловлював сумніви в легітимності засідань ЦВК, оскільки рішення комісії можуть взяти під сумнів через претензії до одного з членів.

"Я переконаний, що ЦВК не має юридичного права дозволити брати участь в засіданнях Анатолію Писаренку. Мені дуже неприємно оцінювати перспективу, яка є дуже неприємною, що засідання ЦВК і її рішення можуть бути нелегітимними", - сказав він.

Читайте також:

ЦВК отримала перші "мокрі печатки" окружних виборчих комісій

ЦВК вважає вибори президента такими, що відбулися

Скандального члена ЦВК поновили на посаді

ВідеоРада відправила у відставку скандального члена ЦВК

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: