Рада викрила Яценюка у розтраті бюджетних грошей

Екс-спікера ВР звинуватили в нецільовому використанні коштів під час установки модернізованої системи голосування "Рада-3".

Комітет Верховної ради з питань регламенту звинувачує депутата Ради, члена фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона", колишнього голови парламенту Арсенія Яценюка в нецільовому використанні коштів під час установки модернізованої системи голосування "Рада-3".

Про це на погоджувальній раді Ради сказав перший заступник голови фракції Партії регіонів, голова регламентного комітету Олександр Єфремов.

На погоджувальній раді голова Ради Володимир Литвин повідомив, що він має намір передати регламентному комітету Ради висновок щодо введення в експлуатацію й функціонування нової системи голосування.

"Що стосується "Ради-3", те не треба передавати матеріали комітету, у нас є відповідна ухвала, там матеріали треба передавати в прокуратуру. Тому що там нецільове використання грошей, просто", - сказав Єфремов, звертаючись до Литвина.

Єфремов підкреслив, що відповідну ухвалу комітету було передано ще під час спікерства Яценюка.

"Ми передали (таку ухвалу) при Яценюкові-спікерові із приводу використання ним коштів, які не були передбачені ані бюджетом, ані розподільними фондами Верховної ради. Це була одноосібна вказівка", - сказав він.

Також Єфремов підкреслив недоцільність введення нової системи голосування.

"Ця "Рада", вона не вирішує ніяких функцій, це вже перевірено, там запальничку підстав, і будь ласка, працюйте далі", - підкреслив він.

У свою чергу, Литвин зазначив, що він буде вирішувати питання щодо введення нової системи голосування, як тільки йому будуть передані всі висновки експертів і профільних комітетів Ради.

"Якщо комітет прийме рішення, я його підпишу. Але потім щоб ви не нарікали", - додав він.

Читайте також:

Соратник Луценка наполягає, що Януковича повинен лікувати психіатр

Молодий нардеп купив ексклюзивний Aston Martin за 2 млн доларів

БЮТівець назвав регіонала дурнем у кабінеті Литвина

БЮТ вимагає в заблокованої Ради негайно призначити нових міністрів

ВідеоРада викрила Яценюка у розтраті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: