Рада вимагає від Ющенка звільнити Стельмаха

Депутати пригрозили, що у випадку, якщо президент залишить главу НБУ на посаді, він визнає себе винним у всіх фінансових бідах України.

Верховна рада направила до президента Віктора Ющенка депутатський запит щодо необхідності подання до парламенту про звільнення Володимира Стельмаха з посади голови Національного банку України.

За направлення даного запиту проголосували 319 із 433 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Запит направлений від групи депутатів, серед яких Ярослав Сухий (Партія регіонів) та Юрій Кармазін (НУ-НС).

У запиті йдеться про необхідність невідкладного направлення президентом подання до ВР на звільнення Стельмаха у зв’язку із “незабезпеченням ним стабільності грошової одиниці України, потуранням банківським аферам, ігноруванням вимог Цивільного кодексу України”.

Депутати вважають, що це призвело "до масового пограбування українського народу, знецінення національної валюти, неспроможності банків виплачувати вкладникам депозити та дивіденди, грубого порушення їхніх конституційних прав та підриву авторитету банківської системи".

"А у випадку невжиття заходів з направлення такого подання - визнання президентом України особистої відповідальності за збитки, нанесені громадян та банківській системі", - йдеться у запиті.

Читайте також:

Стельмаху загрожує кримінальна справа

Стельмах пообіцяв стресове зміцнення гривні

МВФ подобається фінансова політика Нацбанку

Нацбанк: наприкінці року долар коштуватиме 7 гривень

За матеріалами: УНІАН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: