Рада вирішила подумати про права жінок

У парламенті цього року пройдуть слухання щодо практики застосування закону про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

У Раді зареєстровано проект постанови про проведення у 2010 році слухань з питань практики застосування закону про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Про це повідомили у прес-службі парламенту.

Метою прийняття проекту постанови є проведення широкого обговорення й вироблення дієвих механізмів у сфері забезпечення рівних можливостей жінок і чоловіків, йдеться у пояснювальній записці.

Участь у парламентських слуханнях представників державних органів та громадських організацій дозволить розробити дієві механізми забезпечення рівних можливостей жінок і чоловіків та прийняти відповідні рішення.

Передбачається, що в парламентських слуханнях візьмуть участь народні депутати, члени Кабінету міністрів України, Уповноважений з прав людини, представники органів державної влади, вищих навчальних закладів, представники громадських організацій.

Заходи щодо організаційного забезпечення проведення парламентських слухань пропонується покласти на Комітет Верховної ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Читайте також:

У парламентську більшість попросилися жінки

БЮТ оскаржить в Конституційному суді закон про місцеві вибори

Симоненко назвав Ющенка співучасником вбивства

Депутати закликали Януковича дати свідчення у справі RosUkrEnergo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: