Рада вирішила урочисто відзначити ювілей комсомолу

251 народний депутат вирішив, що 26 червня 90-ту річницю українського комсомолу відзначать урочистостями у палаці "Україна".

Верховна рада вирішила 26 червня відсвяткувати 90-ту річницю з дня створення українського комсомолу (ЛКСМУ).

За ухвалення відповідної постанови проголосував 251 народний депутат.

Постановою було дано доручення уряду здійснити необхідні заходи для святкування ювілею комсомолу, зокрема провести урочисті збори представників організацій комсомольських ветеранів у київському палаці мистецтв "Україна".

Крім того, ВР рекомендувала Державному комітету телебачення та радіомовлення, органам місцевої влади посприяти ветеранам комсомольських організацій у проведенні урочистих заходів. Це, на думку парламентарів, робитиметься для того, щоб посилити увагу до проблем молоді, її виховання, підвищення активності молодих людей у вирішенні завдань, що стоять перед Україною.

Законопроект про святкування комсомольського ювілею підтримали всі 27 депутатів від фракції комуністів, Блок Литвина (20 депутатів), 150 представників Партії регіонів, 53 БЮТівця на чолі з лідером фракції Іваном Кириленком і депутат від НУ-НС Віктор Шемчук.

Нагадаємо, 29 жовтня 2008 року в Україні почали святкувати 90-ту річницю радянського ВЛКСМ.

Тоді рішення про урочисте відзначення цієї дати ухвалювалося окремими органами місцевого самоврядування. Зокрема, ювілей ВЛКСМ відзначали у Запоріжжі за рішенням місцевої міської ради.

Читайте також:

В Україні відзначають 90-річчя ВЛКСМ

У Петербурзі підірвали пам'ятник Леніну

Симоненко вимагає скасувати посаду президента

Комуністи обіцяють влаштувати Ющенку народний імпічмент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: