Рада вирішила відібрати в регіонала Херсонський машзавод

За законопроект про повернення заводу у держвласність знайшлися голоси у всіх фракціях.

Верховна рада 2 березня у першому читанні ухвалила рішення про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу товариства з обмеженою відповідальністю "Херсонський машинобудівний завод", що належить керівнику Білоцерківської міської організації Партії регіонів Олександру Олійнику.

За відповідний законопроект, запропонований депутатами від Компартії Петром Симоненком та Катериною Самойлик, проголосували 352 депутати, зокрема 154 від Партії регіонів, 129 – БЮТ, 16 – НУ-НС, 27 – КПУ, 20 – Блок Литвина та 6 позафракційних.

Як зазначається у пояснювальній записці до проекту закону, "з порушенням вимог законодавства України з державної власності були відчужені пакети акцій ВАТ "Херсонські комбайни", підприємство доведене до банкрутства, а державі нанесено значних збитків".

Нагадаємо, ТОВ "Херсонський машинобудівний завод" було створено на базі виробничих потужностей ВАТ "Херсонські комбайни" в 2006 році. Підприємство спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки. ХМЗ входить до структури ТОВ "НВП "БілоцерковМАЗ" (Біла Церква). Підприємство є єдиним в Україні виробником зернозбиральних комбайнів "Славутич".

Читайте також:

Тимошенко відбирає в "регіоналів" Херсонський машинобудівний завод

У Херсоні робітники заводу блокували міст через Дніпро

Робітники Херсонського машзаводу знову заблокували підприємство

ВідеоРада вирішила відібрати Херсонський машзавод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: