Рада вирішила виділити на боротьбу з грипом тільки 200 млн грн

У законопроекті пропонується виділити 200 млн грн на здійснення заходів по боротьбі з епідемією грипу і гострих респіраторних захворювань.

Верховна рада України ухвалила в першому читанні законопроект "Про внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2009 р.". За відповідне рішення проголосували 416 депутатів з 436 зареєстрованих в залі.

У законопроекті, внесеному на розгляд парламенту народним депутатом від Партії регіонів Миколою Азаровим, пропонується виділити 200 млн грн на здійснення заходів по боротьбі з епідемією грипу і гострих респіраторних захворювань, з них: 100 млн грн - Міністерству охорони здоров'я України та 100 млн грн - місцевим бюджетам у вигляді субвенції з державного бюджету.

Джерелом покриття зазначених видатків пропонується визначити надходження від перевищення кошторисних доходів над кошторисними витратами Національного банку України поточного року, які частково мають зараховуватись до загального фонду державного бюджету.

Нагадаємо, Верховна рада 3 грудня з другої спроби не подолала вето президента на виділення з державного бюджету 1 мільярда гривень на боротьбу з епідемією грипу в Україні.

За подолання вето проголосував 227 депутатів з 430 зареєстрованих у сесійній залі. Таким чином, закон вважається відхиленим.

Читайте також:

Рада знову не дала мільярд гривень на боротьбу з грипом

Грип забрав життя 445 українців

Симоненко: "Таміфлю" створювали для папуасів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: