Рада почала переписувати закони під стару Конституцію

Парламент створив спеціальну комісію для внесення змін до чинних нормативно-правових актів і приведення їх у відповідність із Конституцією 1996 року.

Верховна рада 6 жовтня створила тимчасову спеціальну комісію з підготовки змін до законодавства у зв’язку зі скасуванням Конституційним судом політреформи 2004 року і повернення до Основного закону зразка 1996 року.

Відповідну постанову про створення ТСК підтримали 260 народних депутатів, зокрема 176 від Партії регіонів, 2 від БЮТ, 15 – НУ-НС, 27 – від Компартії, 20 – Блок Литвина та 20 позафракційних депутатів.

На тимчасову спеціальну комісію ВР буде покладено завдання щодо підготовки пропозицій та проектів рішень Верховної ради, що випливають із рішення Конституційного суду, а також щодо підготовки звернення до КС щодо роз’яснення зазначеного рішення.

Метою прийняття відповідної постанови є внесення змін до чинних нормативно-правових актів Верховної ради і приведення їх у відповідність із Конституцією в редакції 1996 року.

Головою ТСК обрано першого заступника голови парламенту Адама Мартинюка (Компартія), його заступником став депутат від Партії регіонів Дмитро Шпенов.

Депутати доручили парламентським комітетам протягом місяця проаналізувати прийняті Радою з 1 січня 2006 року закони та інші нормативно-правові акти на відповідність положенням Конституції в редакції 1996 року.

Як відомо, 1 жовтня Конституційний суд визнав неконституційною політреформу 2004 року, яка встановила в Україні парламентсько-президентську форму правління, урізавши повноваження президента.

Усе про скасування конституційної реформи-2004 читайте тут.

Читайте також:

Політична анатомія. Без тіла. Без шкіри. Без хребта?

Политическая реформа: похороны под аплодисменты

Януковичу доведеться звільнити двох віце-прем'єрів

Довідка: які повноваження отримав Янукович після зміни Конституції

ВідеоРада почала переписувати закони під стару Конституцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: