Рада візьметься за пенсійну реформу вже в четвер

Закон про реформування пенсійної системи внесено на розгляд ВР незважаючи на те, що два парламентських комітети ухвалили рішення направити його уряду на доопрацювання.

Верховна рада у четвер 17 березня розпочне розгляд законопроекту про реформування пенсійної системи.

Як повідомив депутат від БЮТ Андрій Павловський, документ щодо пенсійної реформи "несподівано з'явився" у порядку денному парламенту.

"Незважаючи на те, що два профільних комітети ухвалили рішення відхилити його і направити до уряду на доопрацювання, сьогодні раптом випадково депутати побачили його. Він стоїть у порядку денному на четвер", - зазначив він.

Таким чином, на переконання Павловського, влада намагається "встановити пенсійний геноцид" в обмін на отримання кредиту МВФ.

Водночас лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що питання внесення цього законопроекту до порядку денного остаточно не вирішено. "Ми ще продовжуємо вести дискусію і більш чітку відповідь щодо голосування по даному питанню я можу дати вам завтра, оскільки дискусія ще триває", - зазначив він.

Реалізація пенсійної реформи залишається в переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту МВФ. При цьому почати реформу, а отже прийняти урядовий пенсійний закон, парламент повинен до кінця поточного місяця.

Пенсійна реформа передбачає поступово підвищувати пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років, щорічно збільшуючи його на 6 місяців починаючи з 2011 року. Для чоловіків, що працюють на державній службі, пенсійний вік повинен бути підвищений до 62 років з 2013 року.

Читайте також:

Янукович підніме пенсійний вік для жінок

Міжнародний експерт: українська пенсійна реформа - одна з найкращих в Європі

Азаров запевнив пенсіонерів, що після реформи їхнє життя покращиться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: