Рада визнала недійсними документи про усунення глави фракції НУ-НС

Рада дійшла до висновку, що копії документів про відкликання Мартиненка з посади голови фракції НУ-НС оформлені неналежним чином.

Копії документів про відкликання Миколи Мартиненка з посади голови фракції блоку "Наша Україна - Народна самооборона" оформлені неналежним чином. Таке оголошення в ході засідання парламенту зробив перший заступник голови Верховної ради Олександр Лавринович.

За його словами, відповідні висновки надав регламентний комітет ВР.

Як відомо, Мартиненко очолює фракцію НУ-НС з 16 січня – з тих пір, як тодішній лідер фракції В’ячеслав Кириленко подав у відставку на знак протесту проти рішення 37 з 72 депутатів фракції НУ-НС підписати коаліційну угоду з Блоком Юлії Тимошенко і Блоком Литвина.

У жовтні в ЗМІ пройшла інформація, що фракція НУ-НС готується до кадрових ротацій і замінить Мартиненка на Кириленка. Кириленко заявляв, що таку ідею підтримує більшість народних депутатів від фракції НУ-НС. Повідомлялося, що за відставку Мартиненка зібрано достатньо голосів.

6 листопада Лавринович у парламенті офіційно оголосив про усунення Мартиненка з посади голови фракції НУ-НС. Раніше депутат від НУ-НС Анатолій Матвієнко заявив, що в документах за відставку Мартиненка виявлені фальсифікації. Депутат зазначив, що політрадою блоку була створена робоча група по вивченню даного документа, яка виявила "більше 10 пунктів фальсифікації цього документу".

Втім, спікер Верховної ради Володимир Литвин 16 листопада оголосив, що лідером фракції НУ-НС поки залишається Микола Мартиненко.

Читайте також:

Мартиненко все ще залишається лідером НУ-НС

Фракція НУ-НС звільнила свого голову Мартиненка

НУ-НС зібрала голоси за повалення Мартиненка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: