Рада визнала ситуацію в Києві критичною через свавілля чиновників

У Раді зазначають, що в Києві недотримання законів призвело до критичного стану медицини, навколишнього середовища та техногенної безпеки.

Тимчасова слідча комісія (ТСК) Верховної ради з питань розслідування зловживань київської влади визнала критичною ситуацію в місті, що склалася через порушення чиновниками законодавства.

У парламенті зареєстровано проект постанови про звіт ТСК з питань розслідування обставин порушення Конституції та законів посадовими особами Київської міськради та її виконавчого органу - міськдержадміністрації.

У проекті постанови передбачається звернути увагу президента, уряду та правоохоронців на випадки порушення законодавства столичними посадовими особами.

У ТСК зазначають, що недотримання законів "призвело до критичного стану медичної галузі, навколишнього природного середовища та техногенної безпеки столиці, некваліфікованого управління корпоративними правами та земельним фондом територіальної громади міста Києва, економічно необґрунтованого формування тарифів, знищення об’єктів культурної спадщини, недотримання вимог законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування".

Проектом постанови передбачено, що ТСК передасть матеріали свого розслідування до Генпрокуратури для вирішення питання про притягнення до відповідальності столичних посадовців.

Крім того, депутати пропонують "у зв’язку з численними порушеннями фінансово-бюджетної дисципліни", створити спеціальний урядовий орган, який визначити головним розпорядником бюджетних коштів, спрямованих для столиці.

Читайте також:

Черновецький зробить бювети платними

Черновецький звільнить кожного восьмого чиновника

У центрі Києва встановлять пам'ятник Мазепі

Черновецький покарав заступників, які підвищили йому зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: